Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

klinovy zebrovany remen / sada pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít klinovy zebrovany remen / sada pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si klinovy zebrovany remen / sada pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné klinovy zebrovany remen / sada nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog klinovy zebrovany remen / sada pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

klinovy zebrovany remen / sada pro TOP značky kamionů

klinovy zebrovany remen / sada pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

klinovy zebrovany remen / sada pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu klinovy zebrovany remen / sada. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru klinovy zebrovany remen / sada za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Rozvodový řemen přenáší točivý moment z kladky klikového hřídele k pomocným prvkům: alternátor, posilovač řízení, klimatizace, vodní čerpadlo. Produkt je vlastně vrstva gumy s podélnými drážkami ve tvaru V a ochranným nátěrem z materiálu odolného vůči oleji a teplu. Kromě samotného komponentu naleznete v setu rozvodového řemenu pro kamiony i napínač a vodící kladky, tlumící prvky napínače a upevňovací prvky.

Kdy je správný čas na instalaci setu

Produkty určené pro kamiony mají vyšší přenosový výkon než rozvodové řemeny pro osobní auta. Počet drážek v komponentech pro kamiony je 8 a více. Komponenty jsou navíc často vyráběné za použití drátů odolných vůči opotřebení, což zaručuje jejich odolnost vůči nárazům a zátěži. Přesto jsou všechny prvky řemenového pohonu předmětem opotřebení. Servis jednotky se obvykle doporučuje provést po každých 100 000 km.

Instalace nového setu může být potřebná v rámci konce životnosti kladek a tlumících prvků: vychýlení a zablokování, které se objeví vlivem opotřebení. Komponenty se mohou poškodit i vlivem silného nárazu. V případě poškození řemenového pohonu se prvky sestavy musí vyměnit spolu, jako sestava. Opotřebení se může objevit vlivem zvýšené zátěže kladené na motor kamionu nebo při jeho pravidelném chodu na volnoběh.

Známí výrobci setů rozvodových řemenů

Sety top kvality, které zaručují spolehlivost a bezpečný provoz kamionu, naleznete v katalozích těchto nejlepších výrobců:

  • ContiTech;
  • Bosch;
  • Autex;
  • Gates;
  • SKF.
AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě najdete široký výběr odolných autodílů. Rychlá a spolehlivá oprava kamionu dnes není žádný problém. U nás si můžete koupit set rozvodového řemenu pro kamion za velmi dostupnou cenu. Naše zákazníky se pokoušíme vždy překvapit akcemi a slevami, a také jim nabízíme možnost bezplatného doručení zboží. Objednejte si u nás online a přesvědčte se, že i kvalitní produkty mohou být skutečně levné.