Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Lozisko kola / sada pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Lozisko kola / sada pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Lozisko kola / sada pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Lozisko kola / sada nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Lozisko kola / sada pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Lozisko kola / sada pro TOP značky kamionů

Lozisko kola / sada pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Lozisko kola / sada pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Lozisko kola / sada. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Lozisko kola / sada za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Ložisko kola je komponent systému pohonu kamionu. Zaručuje mechanické spojení, vyrovnání a volnou rotaci náboje kola na nápravě. Kvalita tohoto produktu přímo ovlivňuje ovladatelnost auta a poškozený prvek by se měl vyměnit ihned po zjištění jeho selhání. Komponent není možné opravit. V setu ložiska kola se spolu s komponentem prodávají i drážkové prvky, těsnění, zádržné kroužky, ochranné uzávěry, zátky, těsnicí prvky, kolíky, závlačky, skutky, matice atd.

Kdy je čas na instalaci setu

Komponenty jsou velmi spolehlivé, ale časem mohou selhat vlivem mechanické zátěže. Kuličková a válečková ložiska v osobních autech a zúžená ložiska v kamionech potřebují výměnu v důsledku přirozeného odření kovu nebo výskytu poškození na drážkách.

Mezi znaky indikující potřebu instalace nových komponentů patří hučení během jízdy, zvuk odírání během točení volantem, ztráta maziva, přehřívání náboje, uvolnění kola. Pokud jste zpozorovali tyto příznaky, potřebná je okamžitá údržba.

Komponenty instalujte podle manuálu k opravě. Většinou se komponenty mění na jedné straně - na té, kde se nachází poškozený prvek.

Známí výrobci setů

Spolehlivé komponenty si můžete koupit od těchto výrobců:

  • polská firma KAMOKA;
  • nizozemská firma A.B.S.;
  • německé firmy Vaico, Ridex;
  • francouzská firma SNR;
  • švédská firma SKF;
  • dánská firma JP Group atd.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Hledáte online obchod, kde byste si vše mohli koupit pohodlně online beze spěchu? Vítejte na stránce AutoDoc. Vytvořili jsme pro vás přehlednou stránku a mobilní aplikaci: u nás najdete všechny potřebné produkty. V katalogu nabízíme díly s výhodnými cenami a na mnoho produktů se vztahují akce a slevy, díky kterým výrazně ušetříte. Staňte se zákazníkem v online obchodě AutoDoc a kupte si sety pro ložisko kola, tlumiče, brzdové kotouče, destičky a jiné díly pro vaše vozidlo za nízkou cenu a z pohodlí domova.