Plus
Zkusit prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Mech vzduchove pruziny pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Mech vzduchove pruziny pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Mech vzduchove pruziny pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Mech vzduchove pruziny nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
  • Nákladní automobily Mech vzduchove pruziny za vždy nízké ceny
    Záruka nejnižší ceny
Katalog Mech vzduchove pruziny pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Mech vzduchove pruziny pro TOP značky kamionů

Mech vzduchove pruziny pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více
Mech vzduchove pruziny pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu
Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Mech vzduchove pruziny. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Mech vzduchove pruziny za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Osobní auta jsou vybavena pneumatickým odpružením pouze pokud patří do elitní třídy. Kamiony mají tento druh odpružení často. Je lehké a přispívá k pohodlí během jízdy. Kromě toho tento systém umožňuje nastavení vzdálenosti mezi podlahou karoserie nebo platformou a vozovkou. Výrazně to usnadňuje nakládání nákladu. Na kamiony se obvykle instalují jednookruhové komponenty.

Druhy

V jednotkách se používají různé druhy prvků:

  • S variabilní účinnou oblastí. Je určena přesunem přírub ložiska.
  • Se stálou účinnou oblastí. Jsou to komponenty pístového typu.

Tato konstrukce se může instalovat na obě nápravy. V kamionech je zadní pneumatické odpružení častější než přední.

Selhání a jejich příčiny

Na výměnu nejsou určeny žádné termíny: výměna se provede, pokud pneumatické válce ztratí integritu vlivem abrazivního opotřebení. Děje se to vlivem konstantního kontaktu pracovní plochy s pískem nebo špínou. Dalším častým selháním je destrukce prvků kompresoru po dlouhé a stálé operaci.

Jak identifikovat selhání pneumatického odpružení v kamionu

Selhání může být indikováno příslušným indikátorem na palubní desce. Navíc, během parkování se karoserie často sníží v místě jednoho z kol. Poškozený kompresor může vydávat zvláštní zvuky během provozu. Také se může stát, že k vytvoření potřebného tlaku bude potřebného více času. Jednotka se nemění vždy celá. V některých případech se poškozené prvky mohou opravit. Pro tento účel kontaktujte profesionály v servisu.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit pneumatické odpružení nebo jiné komponenty pro váš kamion? V AutoDoc online obchodě a v jeho katalogu najdete nejširší výběr produktů. Naše rozumné ceny vám pomohou snížit náklady. Nakupujte nejraději během akcí? Zákazníkům pravidelně nabízíme slevy, díky kterým si mohou všechny kvalitní díly koupit za nízké ceny. Pokud potřebujete více informací, kontaktujte odborníky z našeho týmu pro zákazníky přes online čet nebo telefonicky.

loader Počkejte, prosím...