Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro TOP značky kamionů

Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Pruzinove odpruzeni / prislusenstvi za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Montážní prvky pružiny odpružení osobních aut jsou uloženy pod nápravou, ale u kamionů jsou připevněny nad ní. Komponenty určují spolehlivost upevnění a připojení, a tedy i bezpečnost.

Druhy montážních prvků pružiny odpružení pro kamiony

V katalozích najdete tyto komponenty:

  • Svorky, desky, válcové tyčky. Používají se na spojení konců komponentu k rámu.
  • U-šrouby. Používají se na spojení elastického komponentu k nosníku nápravy.
  • Pouzdra a vložky. Jsou z gumy nebo polyuretanu. Guma lépe absorbuje nárazy a polyuretan je považován za odolnější.

Selhání a důvody selhání

Poškození korozí na kovových součástkách může dojít vlivem vlhkosti. Pouzdra a vložky jsou náchylné na abrazi, deformaci a ztrátu elasticity vlivem opotřebení. Upevnění se mohou uvolnit vlivem nehody nebo nedostatečného utažení během instalace.

Jak zjistit selhání

Prvky nemají určenou životnost. Komponenty se vymění v případě potřeby. Potřebná je pravidelná údržba jednotky, která zahrnuje kontrolu stavu jednotlivých prvků. Kontroluje se hlavně utažení U-šroubů.

Problémy mohou být indikovány ztrátou schopnosti držení vozidla na silnici nebo zhoršením kvality řízení. V takové situaci se doporučuje přesně změřit vzdálenost mezi pravým a levým předním a zadními koly. Může se ukázat, že rozchod náprav je na jedné straně delší. Někdy se tento problém může vyřešit instalací nových upevňovacích prvků. Když se vymění pružiny odpružení, doporučuje se použít nové montážní prvky.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Unavuje vás, když musíte ztrácet čas hledáním komponentů v různých online obchodech? Díky širokému sortimentu produktů si v online obchodě AutoDoc můžete vybrat co chcete. Můžete si tu koupit montážní prvky pružiny odpružení nebo jiné komponenty pro váš kamion za nízké ceny. Máme pro vás rozumné ceny a pravidelné akce. Pokud potřebujete více informací, neváhejte kontaktovat náš tým pro zákazníky. Pracovníci vám rádi odpovědí na vše o našem online obchodě, o doručení nebo platbě.