Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Ridici tyc pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Ridici tyc pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Ridici tyc pro kamiony za nízké ceny
 • Kupte si levné Ridici tyc nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
  Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Ridici tyc pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Ridici tyc pro TOP značky kamionů

Ridici tyc pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Ridici tyc pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Ridici tyc. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Ridici tyc za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Řídicí tyč přenáší sílu z převodové skříně řízení k řídícím ramenům náboje, čímž se vytvoří potřebný úhel natočení řízených kol kamionu. Součástka je vlastně trubka se speciálními otvory, do kterých se instalují kulové kolíky.

Druhy

Součástky jsou určeny pro tyto nápravy:

 • přední;
 • zadní;
 • střední;
 • volně valivá.

Nejdůležitější jsou přední a zadní řídící tyče nákladních aut. Bez ohledu na nápravu se tyto produkty mohou lišit ve své konstrukci:

 • Nerozmontovatelné (nelze je opravit);
 • Rozmontovatelné (jsou odolnější díky možnosti údržby).

V katalozích najdete součástky, které se liší:

 • váhou;
 • velikostí;
 • druhem upevnění.

Selhání a jejich příčiny

Součástka má dlouhou životnost. Selhání je způsobeno deformací, která se objeví při nárazu kamionu do velké překážky. Přístup k součástce je velmi omezený, proto by se její výměna měla provést v odborném servisu. Pak je třeba vykonat geometrii auta a vyrovnání kol.

Jak zjistit selhání

Znaky poškození jsou stejné jako u řídící tyče osobního auta. Při zatáčení můžete například slyšet zvláštní zvuky, nebo můžete zpozorovat volnost pohybu volantu nebo klepání. Kromě toho může kamion táhnout do jedné strany.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete provést levnou údržbu nebo opravu vašeho kamionu? Objednejte si kvalitní díly v online obchodě AUTODOC. U nás si můžete koupit řídící tyče pro kamion a mnoho jiných produktů za výhodné ceny. Odborníci z našeho týmu pro zákazníky vám pomohou při výběru vhodných dílů a řeknou vám o akcích, které jsou právě aktuální. Nakupujte online za výhodných podmínek a nákup vám doručíme za co nejkratší dobu.