Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Spojka - sada pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Spojka - sada pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Spojka - sada pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Spojka - sada nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Spojka - sada pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Spojka - sada pro TOP značky kamionů

Spojka - sada pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Spojka - sada pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Spojka - sada. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Spojka - sada za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Sada spojky pro kamion je set komponentů, které přenášejí točivý moment z motoru na převodovku. Set obvykle obsahuje setrvačník, přítlačný talíř, hnaný kotouč, vypínací ložisko spojky a upevňovací prvky. Pokud se v kamionu používá systém s dvojitým kotoučem, v setu najdete i přechodný kotouč. Komponenty jsou obvykle vyrobeny z litého železa, slitinové oceli nebo třecího materiálu bez obsahu asbestu. V katalozích najdete sety, které se od sebe liší počtem komponentů a cenou.

Kdy je čas na instalaci sady?

Pro výměnu této sestavy neexistuje přesně určený interval. Obvykle je jeho životnost asi 80 000 až 150 000 km. Opotřebení závisí na stylu jízdy a na podmínkách používání vozidla.

Existuje několik příznaků, které indikují potřebu instalace nových komponentů. Patří sem problémy s přeřazováním, neúplné zapojení a odpojení spojky, vibrace karoserie, trhání kamionem a jiné zvuky při zatlačení pedálu.

Na rozdíl od komponentů spojky pro osobní auta jsou komponenty pro kamiony vystavené velmi velké zátěži. V rámci toho se doporučuje včas kontaktovat servis na diagnostiku a údržbu systému.

Známí výrobci sad spojek

Nejznámější značky jsou:

  • Valeo;
  • Sachs;
  • Luk;
  • Dt a jiné značky.
AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě si můžete koupit sady spojek pro kamion nebo mnoho jiných komponentů. Pokud se na tyto produkty vztahuje akce, můžete si je koupit levněji. Našich odborníků se můžete zeptat na aktuální slevy, aby byl váš nákup v AutoDoc co nejvýhodnější.