Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Kabinovy vzduchovy filtr pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Kabinovy vzduchovy filtr pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Kabinovy vzduchovy filtr pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Kabinovy vzduchovy filtr nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Kabinovy vzduchovy filtr pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Kabinovy vzduchovy filtr pro TOP značky kamionů

Kabinovy vzduchovy filtr pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Kabinovy vzduchovy filtr pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Kabinovy vzduchovy filtr. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Kabinovy vzduchovy filtr za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Kabinové vzduchové filtry pro kamiony čistí vzduch vstupující do kabiny přes ventilační otvory od prachu z cest, kterého je na cestách a krajnicích velmi mnoho. Zabraňuje také vniknutí škodlivých chemikálií z výfukových plynů, pylu a jiných alergenů do kabiny auta.

Druhy kabinových vzduchových filtrů pro kamiony

Komponenty z katalogů výrobců mohou mít různé filtrační prvky:

  • Papír. Chrání pouze před prachem a sazemi, a jsou relativně levné.
  • Uhlík. Zabraňují vniknutí prachu a toxických látek benzenové a fenolové skupiny, dusičnanů a oxidů síry do kabiny auta. Účinně odstraňují zápach. Jejich cena je vyšší než cena filtračních prvků z papíru.

Podle způsobu čištění se komponenty dělí na:

  • Mechanické. Odstraňují velké částice špíny.
  • Adsorpční. Mají přídavnou vrstvu, obvykle z karbonu, která absorbuje plyny a nepříjemné pachy.
  • Elektrostatické. Díky elektrifikovanému filtračnímu materiálu lákají a zadržují i ty nejmenší částice. Tyto prvky jsou velmi účinné.

Jakož i filtrační prvky v osobních autech, tak i prvky pro kamiony mají různé tvary nebo tloušťku krytu.

Selhání a jejich důvody

Během používání vozidla se pracovní povrch komponentu postupně ucpává, zejména v případě častého vystavení oleji a vodě. Běžný interval výměny je jednou za rok, před létem. Pokud kamion neustále používáte v prašném prostředí, tento interval se musí zkrátit na polovinu. Kryt se může poškodit vlivem nesprávné instalace nebo při nehodě.

Jak zjistit selhání

Hlavním znakem, že kabinový vzduchový filtr se musí vyměnit, je nepříjemný zápach v kabině, například výskyt plísně. Stav komponentu by se měl také zkontrolovat v případě tvorby kondenzace na oknech nebo v případě přerušeného proudění vzduchu do kabiny. Špína a poškození se jednoduše uvidí během kontroly. V obou případech není možná oprava. Produkt musíte vyměnit za nový.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si rychle koupit kabinový vzduchový filtr pro váš kamion nebo jiné komponenty? Kupte si je v online obchodě AutoDoc. Náš tým pro zákazníky vám velmi rád pomůže při nalezení správné součástky a následně vám ji odešle v rekordně rychlém čase. Během akcí jsou naše ceny neuvěřitelně nízké. Zvolte si AUTODOC a nakupujte více za méně!