Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Vypinaci lozisko pro kamiony

Zvolte vaše nákladní auto
Pokud chcete najít Vypinaci lozisko pro kamiony nebo jiná nákladní auta, a zaručit tak jejich úplnou kompatibilitu, níže prosím uveďte model vozidla.
1
2
3
Dodatečné informace
Objednejte si Vypinaci lozisko pro kamiony za nízké ceny
  • Kupte si levné Vypinaci lozisko nákladní auta s právem vrácení produktu do 200 dnů
    Bezpečná objednávka 200 dnů
Katalog Vypinaci lozisko pro kamiony - vyberte si v online obchodě AUTODOC

Vypinaci lozisko pro TOP značky kamionů

Vypinaci lozisko pro nákladní auta TOP kvality: TOP značky

Více

Vypinaci lozisko pro kamiony: Bestsellery v našem katalogu

Tyto produkty jsou nejprodávanější z katalogu Vypinaci lozisko. Nejširší výběr produktů nejlepších značek vám pomůže při výběru Vypinaci lozisko za snížené ceny a zaručí vám dokonalou kompatibilitu do vašeho kamionu nebo nákladního auta.

Vypínací ložisko spojky pro kamiony je komponent převodovky zodpovědný za oddělení kotoučů. Aktivuje se při přeřazování rychlostí a při volnoběhu motoru.

Druhy vypínacích ložisek spojky pro kamiony
  • Mechanické. Poháněné lankem. Má jednoduchý design, ale relativně nízkou účinnost. Obvykle je levné.
  • Hydraulické. Je hnané zvyšujícím se tlakem kapaliny v hlavním válci, který se přenáší na pracovní válec po zatlačení pedálu. Výsledkem je posunutí vypínacího ložiska spojky směrem k membráně. Uživatel v tomto případě nemusí na pedál uvést téměř žádnou sílu.
Selhání a jejich příčiny

Tento komponent nelze opravit a v případě opotřebení během provozu je třeba jej vyměnit. Opotřebení se vyskytne často vlivem toho, že mazivo v tomto prvku ztratí své vlastnosti, například pod vlivem stálého kontaktu komponentu s vodou nebo blátem.

V případě nesprávné instalace, jakož i vypínací ložisko spojky osobních aut, může komponent začít sklouzávat. Často to vede k poškození i jiných komponentů uložených v blízkosti.

Jak zjistit selhání

Když zůstane pedál dlouho zatlačen, můžete slyšet klepání, které indikuje opotřebení drážky ložiska. Vizuální diagnostika je náročná, protože vyžaduje rozebrání jednotky. Tento proces neprovádějte sami. Kontaktujte servis. I když nejsou viditelné známé příznaky, komponent byste měli vyměnit po 100 000 až 150 000 km.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Upřednostňujete nákup v online obchodech přes smartphone? Nainstalujte si mobilní aplikaci a vypínací ložiska spojky, setrvačníky, diferenciály a jiné komponenty pro váš kamion si můžete koupit odkudkoliv, kde vám to bude pohodlné. Naše rozumné ceny a akce vám poskytnou příležitost koupit si vše potřebné za velmi výhodné a nízké ceny. Prostudujte si náš katalog a přesvědčte se sami, že online nakupování v AutoDoc je jednoduché a výhodné.